Girgensons gūst vienīgos Sabres vārtus komandas zaudējumā

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vienīgos vārtus Bufalo Sabres rindās, taču tas neglāba to no zaudējuma Nacionālas hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.

Sabres izbraukumā ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) piekāpās Bostonas Bruins komandai.

Girgensons ar trāpīgu metienu izcēlās spēles 19.minūtē, izlīdzot mača rezultātu 1:1. Tomēr spēles turpinājumā mājinieki no Bostonas guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot visnotaļ pārliecinošu uzvaru.

Abas vienības savā starpā tikās arī pirms divām dienām, un tad uzvaru ar 4:2 savā laukumā izcīnīja Sabres.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes un piecas reizes meta pa Bruins vārtiem, būdams viens no aktīvākajiem komandā. Tāpat latvietis trīs reizes pielietoja spēka paņēmienu un vienu reizi bloķēja sāncenšu metienu, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta.

Girgensons šosezon 35 mačos guvis četrus vārtus un izpildījis astoņas rezultatīvas piespēles. Viņa negatīvais lietderības koeficients -3 ir viens no labākajiem komandā.

Sabres ar 21 punktu 36 spēlēs pārliecinoši ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.