Rīgā +20 °C
Ceturtdiena, 6. jūnijs
Ingrīda, Ardis

Girgensons turpina sauso sēriju, Bufalo punkts pret Canadiens

Nu jau devīto NHL regulārā turnīra spēli pēc kārtas bez rezultativitātes punktiem palika latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda trešdien savā laukumā ar 2:3 papildlaikā piekāpās Monreālas Canadiens.

Mājiniekus pirmās trešdaļas izskaņā vadībā vairākumā izvirzīja Zaks Bogosjans, tomēr Monreāla otrajā periodā atbildēja ar Grega Paterina un Andreja Markova gūtajiem vārtiem. Turpinājumā Markuss Folīno trešā perioda vidū mazākumā rezultātu spēja izlīdzināt, bet papildlaikā uzvaras ripu iemeta Canadiens uzbrucējs Pols Bīrons.

Girgensons, kurš vārtus nav guvis kopš 25.janvāra jeb 19 spēlēs pēc kārtas, šoreiz uz ledus pavadīja 16:32 minūtes. Sezonas 60 mačos viņam 14 (5+9) punkti un -2 lietderības rādītājs. Šajā spēlē viņš darbojās kopā ar rezultatīvajiem Džeku Aikelu un Semu Reinhārtu.

Bufalo ar 71 spēlē iekrātiem 66 punktiem aizvien ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, bet Monreāla ar 72 punktiem ir vienu vietu augstāk. Nākamo spēli Sabres piektdien aizvadīs savā laukumā ar Otavas Senators