Rīgā +21 °C
Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Gudļevskim uzvara, Ķēniņam piespēle savstarpējā AHL mačā

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Jūtikas Comets savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) zaudēja Sirakjūsas Crunch vienībai, kuras vārtsargu Kristeru Gudļevski atzina par spēles otro labāko spēlētāju.

Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača otrajā periodā, kad Alekss Frīsens izvirzīja Comets komandu 1:0 vadībā.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā izdarīja četrus metienus pa Gudļevska sargātajiem vārtiem, saņēma četras soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Gudļevskis atvairīja 28 no 29 pretinieku metieniem un tika atzīts par mača otro spožāko zvaigzni.

Crunch guva trešo uzvaru pēc kārtas, savukārt Comets neveiksmju sēriju pagarinājusi līdz četriem zaudējumiem.

Sezonas pirmo pusi ne pārāk labi aizvadījušais Ķēniņš, kuram vairākos mačos laukumā neļāva doties arī savainojumi, šosezon AHL čempionātā Comets sastāvā 31 spēlē guvis trīs vārtus un veicis 16 rezultatīvas piespēles, nopelnot lietderības koeficientu +1. Vēl sešas spēles Ķēniņš ir aizvadījis Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras Canucks rindās, taču pie rezultativitātes punktiem viņš tur netika.

Gudļevskis šosezon AHL aizvadījis 33 spēles, vidēji mačā ielaižot 2,93 ripas un atvairot 90,3% pretinieku metienu. Vienu spēli sezonas sākumā latviešu vārtsargs aizvadīja arī NHL kluba Tampabejas Lightning sastāvā.

AHL turnīra tabulā Comets ar 72 punktiem 64 spēlēs atrodas Ziemeļu divīzijas trešajā pozīcijā, kur piektā ar 69 punktiem 66 mačos ir Crunch. Tikmēr uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē Barracuda ar 64 punktiem 58 spēlēs ir ceturtā Klusā okeāna divīzijā.