Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Gudļevskis rezervē, Lightning otrajā spēlē zaudē Pitsburgai

No rezervistu soliņa pirmdien spēli Pitsburgā vēroja latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet viņa pārstāvētā Tampabejas_ Lightning _vienība viesos ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās vietējiem Penguins hokejistiem_ _NHL Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas otrajā cīņā. Tādējādi cīņā par vietu Stenlija kausa finālā nu ir neizšķirts 1-1.

Kā zināms, Lightning pamatvārtsargs Bens Bišops sērijas pirmajā spēlē, kuru Tampa uzvarēja ar 3:1, guva ķermeņa apkšdaļas savainojumu. Lai gan viņš jau atsācis treniņus, šai spēlei viens no sezonas labākajiem vārtsargiem pieteikts netika. Viņa vietā vārtos stājās krievs Andrejs Vasiļevskis, aizvadot lielisku spēli un atvairot 38 Penguins hokejistu metienus, tomēr ar to izrādījās par maz panākumam.

Pamatlaikā visi četri vārti tika gūti jau pirmajā periodā, kad Mets Kalens un Fils Kesels ātri panāca 2:0 mājinieku labā, tomēr Antons Strālmans un Džonatans Druins divarpus minūšu laikā uz tablo atgrieza neizšķirtu. Atlikušajās 40 pamatlaika minūtēs vārti netika gūti, toties papildlaikā Penguins kapteinim Sidnijam Krosbijam bija nepieciešamas vien 40 sekundes, lai nokārtotu mājinieku uzvaru.

Sērijas divas nākamās spēles notiks Lightning laukumā, pirmā no tām jau trešdien.

Kā zināms, Rietumu finālā Sentluisas Blues ar 1-0 ir vadībā pret Sanhosē Sharks, otrā spēle otrdien turpat Sentluisā, bet pēc tam komandas cīņu turpinās ar diviem mačiem Sanhosē.

Stenlija kausa izcīņā visas sērijas risinās līdz vienas komandas četrām uzvarām.