Rīgā +18 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

HK Rīga Čerepovecā ielaiž deviņas ripas un noslēdz sezonu

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas trešajā mačā ar 4:9 (2:1, 1:2, 1:6) ceturtdien izbraukumā piekāpās Čerepovecas Almaz hokejistiem, tādejādi noslēdzot šo sezonu.Rietumu konferences 1/16 fināla sērijā līdz trim uzvarām Rīga līdz ar to cieta zaudējumu ar 0-3.

Rīgas labā ar vārtiem atzīmējās Mārtiņš Dzierkals, Kārlis Ozoliņš, Frenks Razgals un Rūdolfs Maslovskis.Dueļa rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Daniils Vovčenko, taču pirmās trešdaļas turpinājumā Dzierkals un Ozoliņš izvirzīja vadībā jau rīdziniekus. Viesiem no Rīgas vadību izdevās nostiprināt 28.minūtē, kad Razgals panāca jau 3:1.Tomēr cīņas turpinājums Rīgai bija ārkārtīgi neveiksmīgs, jo līdz otrā perioda izskaņai Almaz hokejistiem izdevās panākt neizšķirtu, bet 54.minūtē rezultāta tablo vēstīja jau 6:3 par labu Čerepovecas komandai, kas bija pamanījusies gūt piecus vārtus pēc kārtas. Nepilnu minūti vēlāk Maslovskis vairākumā gan guva rīdzinieku ceturtos vārtus, bet 57.minūtē Nikolajs Kiseļovs guva savus trešos vārtus šajā duelī un atjaunoja trīs vārtus pārsvaru par labu mājiniekiem.Cīņas pēdējās minūtēs Almaz turpināja spēlēt rezultatīvi, gūstot vēl divus vārtus un nodrošinot pārliecinošu uzvaru.Kā zināms, sērijas pirmās divas spēles risinājās Rīgā, mājiniekiem ciešot samērā pārliecinošu neveiksmi ar 3:6 un 0:5.Regulārajā sezonā abas komandas savā starpā tikās četras reizes, turklāt gan oktobrī divās spēlēs Čerepovecā, gan decembrī aizvadītajos mačos Rīgā panākumus dalīja uz pusēm.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.