Rīgā +7 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

HK Rīga gūst astoņus vārtus un uzvar SKA-1946

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā, aizvadot savu vārtu guvumiem bagātāko maču šosezon, otrdien savā laukumā ar 8:4 (2:0, 3:2, 3:2) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA-1946 hokejistus.Divus vārtus šajā mačā guva Nikolajs Jeļisejevs, bet pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei iekrāja Ralfs Grīnbergs un Ričards Kondrāts.

Vēl pa vieniem vārtiem guva Rodrigo Ābols, Kirils Galoha, Aleksandrs Visockis un Haralds Neimanis.Pirmajā trešdaļā Rīga ar diviem vairākumā gūtiem vārtiem panāca 2:0 sev par labu, bet trešajā trešdaļā izcēlās vēl trīs reizes, vienus no vārtiem atkal gūstot vairākumā. Viesi šajā laikā ar diviem precīziem metieniem panāca attiecīgi 1:2 un 2:4.Trešās trešdaļas otrajā minūtē SKA-1946 komanda vairākumā panāca 3:5, tomēr līdz trešdaļas vidum rīdzinieki bija panākuši 7:3 sev par labu. Astotos vārtus trešdaļas 15.minūtē guva Neimanis, bet atlikušajā laikā viesi vienus vārtus atguva.Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti, bet pēc tam rīdzinieki dosies četru izbraukuma spēļu sērijā uz Baltkrieviju, kur vispirms tiksies ar Latvijas uzbrucēja Denisa Baškatova pārstāvēto Minskas Junostj, bet pēc tam samēros spēkus arī ar Bobruiskas_ Dinamo-Šiņņik._Savu iepriekšējo maču MHL turnīrā Rīga aizvadīja 2.novembrī, kad ar 9:0 sagrāva Sanktpēterburgas _Serebrjanije ļvi _vienību, bet pēc tam iestājās ar nacionālo izlašu spēlēm saistīts pārtraukums. Tagad komanda trešo reizi šosezon guvusi divus panākumus pēc kārtas.Ar 30 punktiem 23 mačos Rīga Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē, kamēr SKA-1946 atrodas piektajā pozīcijā ar 39 punktiem. Sanktpēterburgas komanda pēdējo piecu maču laikā tikusi pie trim uzvarām.