Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

HK Rīga hokejisti pirmo reizi sezonā tiek pie četrām uzvarām pēc kārtas

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) pārspēja Stupino Kapitan hokejistus no Krievijas, gūstot jau ceturto uzvaru pēc kārtas.Spēles rezultātu jau pēc 29 nospēlētām sekundēm atklāja Rūdolfs Maslovskis, bet trešdaļas priekšpēdējā minūtē ar skaisti gūtiem vārtiem 2:0 panāca Deivids Sarkanis.

Otrās trešdaļas ievadā mājinieki izturēja otro skaitlisko mazākumu šajā spēlē, bet septiņas minūtes pirms došanās atpūtā trešos vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, izceļoties ar individuālām darbībām.Pēc ilgākas spēlēšanas nevienādos sastāvos viesi trešās trešdaļas ceturtajā minūtē vienus vārtus atguva, tomēr nepilnas trīs minūtes vēlāk trīs vārtu pārsvaru Rīgai atjaunoja Mārtiņš Dzierkals, kurš arī izcēlās ar skaisti gūtiem individuāliem vārtiem. Trešdaļas 14.minūtē savus otros vārtus guva Šahins Džafarovs, panākot 2:4, tomēr atlikušajā laikā mājinieki uzvaru nosargāja.Pie divām rezultatīvām piespēlēm šajā spēlē tika Ričards Kondrāts, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju laukuma saimnieku komandā.Šosezon Kapitan komandu pārstāvējis arī bijušais Rīgas aizsargs Patriks Škuratovs, taču šobrīd viņš komandas pieteikumā nav atrodams.Abas vienības šajā sezonā iepriekš bija tikušās vienu reizi, kad uzvaru savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 izcīnīja Kapitan.Četras uzvaras pēc kārtas Rīgas komanda izcīnījusi pirmoreiz šosezon.Mājas spēļu sērijas turpinājumā, kas Latvijas pārstāvjiem ir noslēdzošā regulārajā čempionātā, Rīga ceturtdien tiksies ar Čehovas Ruskije vitjazi, bet pēc tam samēros spēkus arī ar Južnosahaļinskas _Sahaļinskije akuli _un Habarovskas _Amurskije tigri._Noslēdzošās četras regulārā čempionāta spēles rīdzinieki aizvadīs izbraukumā.Ar 49 spēlēs izcīnītiem 68 punktiem Rīga Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem sesto vietu deviņu komandu konkurencē, turpinot cīņu par vietu izslēgšanas turnīrā, kamēr Kapitan ar 47 spēlēs izcīnītiem 70 punktiem ir sestā starp Centra divīzijas komandām.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.