Pirmdiena, 6. maijs
Didzis, Gaidis

HK Rīga izbraukuma sēriju noslēdz ar zaudējumu Austrijā

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā trešdien ar rezultātu 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) izbraukumā zaudēja Austrijas vienībai Zalcburgas Red Bull, piedzīvojot piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos.Pirmo ripu savos vārtos viesi ielaida mazākumā jau cīņas trešajā minūtē, bet pirmās trešdaļas 13.

minūtē rezultāts kļuva 2:0 laukuma saimnieku labā. Trešos vārtus Red Bull komanda guva otrās trešdaļas 17.minūtē, bet Rīga vienīgo reizi izcēlās trešās trešdaļas devītajā minūtē, kad vairākumā vārtus guva Kārlis Čukste. Viņam rezultatīvi piespēlēja Frenks Razgals un Kirils Galoha.Abas komandas savā starpā tikās arī otrdien, kad_ Rīga _bija pārāka pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 4:3, tiekot pie pirmā panākuma šogad un pārtraucot četru neveiksmju sēriju.Abas vienības savā starpā divreiz tikās arī oktobrī Latvijā, kad pie diviem panākumiem tika _Red Bull._Iepriekšējā nedēļā rīdzinieki pa divām reizēm zaudēja savas divīzijas pastarītei Sanktpēterburgas Serebrjanije ļvi un vicelīderei Karlovi_ Vari Energie no Čehijas.Pēc mačiem ar Red Bull _komandu rīdzinieki atgriezīsies Latvijā, lai divreiz spēkotos ar Sanktpēterburgas _Dinamo._Ar 44 spēlēs izcīnītiem 55 punktiem Rīga Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā atkāpusies uz astoto vietu desmit komandu konkurencē, sev priekšā palaižot tieši Red Bull komandu, kas tikusi pie 58 punktiem.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākum...