Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

HK Rīga izbraukumu Tālajos Austrumos noslēdz ar sauso zaudējumu

Latvijas komanda Rīga kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā piektdien izbraukumā ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) zaudēja Habarovskas Amurskije tigri komandai no Krievijas.

Pirmos vārtus rīdzinieki zaudēja mača piektajā minūtē, kad precīzs bija Nikolajs Stoļarenko, bet otro ripu savos vārtos ielaida piecas minūtes pirms cīņas beigām, kad izcēlās Antons Maļevanijs. Jāizceļ, ka trešās trešdaļas pirmajā pusē mājinieki nespēja izmantot tiesneša piešķirto soda metienu uz viesu vārtiem.

Trīs minūtes pirms mača beigām Rīgas komanda ieguva vairākumu, bet pusminūti vēlāk nomainīja vārtsargu Kristeru Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju. Spēlējot sešatā pret četriem Amurskije tigri hokejistiem, rīdzinieki zaudēja arī trešos vārtus, kad ripu tukšajā tīklā minūti un 17 sekundes pirms cīņas noslēguma raidīja Zahars Tisļenko.

Rīdziniekiem šis bija ceturtais zaudējums 2013.gadā aizvadītajās desmit spēlēs, bet Amurskije tigri izcīnīja otro panākumu šīgada sešās cīņās. Kā ziņots, abu komandu pirmajā mačā ceturtdien Rīga tika pie uzvaras ar rezultātu 4:1. Nākamās sešas spēles rīdzinieki aizvadīs savā laukumā.

Zīmīgi, ka sestdienas rītā plkst.8 (Latvijas laiks) spēli Habarovskā aizvadīs arī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas Dinamo

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 75 punktiem 50 spēlēs ieņem 9.vietu (izcīnīti tieši 50% maksimāli iespējamo punktu).