Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

HK Rīga jaunie hokejisti nenosargā 3:0 vadību un zaudē

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien ar 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā zaudēja Austrijas vienībai Zalcburgas Red Bull, cīņas gaitā nespējot nosargāt trīs vārtu pārsvaru.Pirmās trešdaļas vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Rūdolfs Maslovskis, kuram precīzi piespēlēja Rodrigo Ābols un Deivids Sarkanis, bet trīs ar pusi minūtes vēlāk 2:0 panāca Sarkanis.

Pirms tam par iesaistīšanos kautiņā ar 5+20 minūšu noraidījumu tika sodīts Kārlis Ozoliņš.Otrās trešdaļas otrajā minūtē Maslovskis guva savus otros vārtus, vairākumā pēc Linarda Mazura-Mago un lietuvieša Daniela Bogdzjula piespēlēm panākot jau 3:0 Rīgas labā. Cīņas turpinājumā gan _Red Bull _komanda prata atjaunot neizšķirtu, reizi izceļoties otrajā trešdaļā, bet trešās trešdaļas pirmajā pusē divreiz precīzam esot vācietim Andrēasam Ederam.Pamatlaikā un sekojušajā pagarinājumā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā pēc Bogdzjula un Maslovska neveiksmīgajiem mēģinājumiem viesi panāca 1:0 sev par labu. Pēcāk izgājienā vārtus neguva arī Mazurs-Mago, kas nodrošināja uzvaru Zalcburgas kluba pārstāvjiem.Sestdien abas komandas sacentīsies atkārtoti.Šīs nedēļas sākumā rīdzinieki divreiz tikās ar Čehijas vienību Karlovi Vari Energie, uzvaras dalot uz pusēm. Savukārt _Red Bull _šīs nedēļas sākumā divreiz piekāpās Sanktpēterburgas Dinamo hokejistiem.Ar 20 punktiem 15 mačos Rīga pašlaik Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā joprojām ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē.