Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

HK Rīga kapitulē Sanktpēterburgas SKA-1946 priekšā

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā trešdien savā laukumā ar 1:8 (0:1, 1:3, 0:4) kapitulēja Sanktpēterburgas SKA-1946 hokejistu priekšā.Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā šajā cīņā guva Edmunds Augstkalns, kurš arī tika atzīts par labāko savā vienībā.

Lai gan pirmajā trešdaļā rīdzinieki zaudēja tikai vienus vārtus, viņi jau otrā perioda pirmajās minūtēs nonāca iedzinējos ar 0:4, taču Augstkalns 29.minūtē vienus vārtus atguva. Tiesa, noslēdzošajā trešdaļā Sanktpēterburgas klubs guva četrus bezatbildes vārtus, tiekot pie ļoti pārliecinoša panākuma.Vienības savā starpā tikās arī otrdien, kad Rīga, aizvadot savu vārtu guvumiem bagātāko maču šosezon, uzvarēja ar 8:4. Šis mačs beidzās īsi pirms plkst.22, kas nozīmēja, ka līdz šodienas duelim vienībām bija tikai 15 stundas atpūtai.Pēcāk rīdzinieki dosies četru izbraukuma spēļu sērijā uz Baltkrieviju, kur vispirms tiksies ar Latvijas uzbrucēja Denisa Baškatova pārstāvēto Minskas Junostj, bet pēc tam samēros spēkus arī ar Bobruiskas Dinamo-Šiņņik.Savu iepriekšējo maču MHL turnīrā Rīga aizvadīja 2.novembrī, kad ar 9:0 sagrāva Sanktpēterburgas _Serebrjanije ļvi _vienību, bet pēc tam iestājās ar nacionālo izlašu spēlēm saistīts pārtraukums.Ar 30 punktiem 24 mačos Rīga Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā saglabājusi astoto vietu desmit komandu konkurencē, kamēr SKA-1946 pakāpusies uz ceturto pozīciju ar 42 punktiem. Sanktpēterburgas komanda pēdējo sešu maču laikā tikusi pie četrām uzvarām.