Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

HK Rīga mača izskaņā piekāpjas Loko

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīra spēlē, turpinot četru mājas spēļu sēriju, kas vienībai ir pēdējās cīņas šogad, trešdien ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) zaudēja Jaroslavļas Loko komandai.

Sērijas trešajā mačā Latvijas klubs izšķirošos vārtus zaudēja divas minūtes un 18 sekundes pirms cīņas beigām, kad rīdzinieki spēlēja trijatā pret pieciem sāncenšiem.

Spēles 11.minūtē Edgars Kurmis vairākumā izvirzīja Rīgas komandu vadībā ar 1:0, bet izlīdzinājumu pusotru minūti vēlāk panāca Aleksejs Šašins, arī izceļoties vairākumā.

Otrajā trešdaļā abu komandu spēlētāji izpelnījās kopumā septiņus noraidījumus, Rihardam Bukartam tiekot pie 2+10 minūšu disciplinārā soda, bet trešajā trešdaļā abu vienību spēlētāji tika noraidīti astoņas reizes. Uzvaras vārtus viesiem guva Timofejs Tankejevs. Ceturtdien abi klubi tiksies atkārtoti.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 54 punktiem 39 spēlēs ieņem 11.vietu un no labāko astotnieka, kas sezonas izskaņā ļautu piedalīties izslēgšanas mačos, atpaliek par diviem punktiem. Savukārt Loko ar 60 punktiem 35 mačos ieņem šīs konferences septīto pozīciju.