Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

HK Rīga uzvar sesto spēli pēc kārtas

Pie sestās uzvaras pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta cīņās svētdien tika Latvijas komanda Rīga, kas savā laukumā tikai mača izskaņā izrāva panākumu 4:3 (1:1, 0:2, 3:0) pār Južnosahaļinskas Sahaļinskije akuli vienību.Latvijas komandas labā divus vārtus guva Frenks Razgals, bet pa reizei izcēlās Kārlis Čukste un Nikolajs Jeļisejevs.

Mača rezultātu septītajā minūtē atklāja Razgals, taču turpinājumā mājinieki ilgi vārtus gūt nespēja, kas viesiem otrajā trešdaļā ļāva izvirzīties vadībā ar 3:1. Ofensīvu Rīga veica noslēdzošajā periodā, kad 44.minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Čukste, bet dažas minūtes vēlāk neizšķirtu jau panāca Jeļisejevs.Galavārds šajā cīņā piederēja dueļa pirmo vārtu autoram Razgalam, kurš ar precīzu metienu vienu minūti un 49 sekundes pirms pamatlaika beigām nodrošināja Rīga hokejistiem sesto uzvaru pēc kārtas.Iepriekš šosezon Latvijas komanda nebija spējusi uzvarēt vairāk kā trīs spēlēs pēc kārtas.Abas vienības iepriekš šajā sezonā tikušās vienu reizi, kad septembrī rīdzinieki izbraukumā uzvarēja ar 7:2._Sahaļinskije akuli _komanda savā iepriekšējā mačā pārtrauca piecu uzvaru sēriju.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.