Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

HK Rīga gada pēdējā izbraukuma spēlē uzveic spēcīgos Atlanti hokejistus

Latvijas komanda Rīga, aizvadot pēdējo izbraukuma spēli Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīrā šogad, ceturtdien, ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) izbraukumā pieveica vienu no spēcīgākajām sacensību komandām Mitišču Atlanti.

Spēles rezultātu mājinieki atklāja jau 16.sekundē, bet pirmās trešdaļas izskaņā Mikam Lipsbergam izdevās panākt izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā Deivids Sarkanis jau vadībā izvirzīja rīdziniekus, bet trešās trešdaļas sākumā Atlanti klubam izdevās panākt izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus 48.minūtē guva Pauls Zvirbulis un atlikušajā laikā rīdzinieki, pateicoties vārtsarga Kristera Gudļevska sekmīgam sniegumam, noturēja vienu vārtu pārsvaru.

Kā ziņots, pirmo savstarpējo spēli komandas aizvadīja trešdien, kad rīdzinieki zaudēja ar rezultātu 1:2.

Šī Rīgas komandai bija pēdējā izbraukuma spēle šogad, un tai vēl atlicis aizvadīt vien četras cīņas savā

Pagājušajā sezonā abas vienības tikās Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā, kad pārāki ar 3-2 bija Atlanti hokejisti. Turklāt šajā sacensību fāzē Latvijas vienība zaudēja komandai no Mitiščiem jau otro gadu pēc kārtas.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 52 punktiem 36 spēlēs pakāpās uz devīto vietu un no labāko astotnieka, kas sezonas izskaņā ļautu piedalīties izslēgšanas mačos, atpaliek vairs tikai par diviem punktiem. Savukārt Atlanti ar 79 punktiem atrodas konferences līderpozīcijā un otrajā vietā visā līgā.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.