Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

HK Rīga izbraukumā nenotur trīs vārtu pārsvaru, tomēr pārspēj Bars

Pie trešās uzvaras pēc kārtas MHL čempionātā otrdien tikuši HK Rīga jaunie hokejisti, kas izbraukumā Kazaņā ar 6:5 pēcspēles metienos uzveica spēcīgo Bars. Izšķirošo bullīti realizēja Juris Upītis, kuram arī vieni gūti vārti spēles pamatlaikā.

Nepatīkams šī mača sākums izvērtās rīdziniekiem, kuri jau 10.minūtē nonāca zaudētājos ar 0:2. Jānis Auziņš deva vietu vārtos Kristeram Gudļevskim un komanda vēl 1.trešdaļas laikā spēja ne tikai atspēlēties, bet arī izvirzīties vadībā. Trīs minūšu laikā Ainārs Podziņš, Elvijs Biezais un Roberts Lipsbergs sameta trīs ripas Jevgēņija Orlova vārtos.

Otro periodu mājinieki sāka jau ar Denisu Perevozčikovu vārtos, bet tas viņiem nepalīdzēja – līdz 27.minūtei Juris Upītis un Māris Bičevskis panāca 5:2. Šķita, ka tas arī viss, tomēr rīdzinieki pamanījās ielaist divas ripas vēl līdz 2.trešdaļas beigām, bet trešās pašā sākumā zaudēja arī piektos vārtus – 5:5. Pamatlaiks noslēdzās tieši ar šādu rezultātu.

Pēcspēles metienos Juris Upītis izrādījās vienīgais precīza metiena autors – ar 6:5 pārāki bija rīdzinieki. Tā bija HK Rīga trešā uzvara pēc kārtas un ar 73 punktiem klubs nostiprinājies Ziemeļrietumu divīzijas labāko četriniekā. Tuvākajiem konkurentiem Dinamo-Šiņņik ir par sešiem punktiem mazāk.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā tiksies ar Kirovo Čepeckas Olimpija.