Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

HK Rīga izcīna pārliecinošāko uzvaru sezonā

Piektdien Jaunatnes hokeja līgā (MHL) trīs zaudējumu sēriju pārtrauca HK Rīga hokejisti, savā laukumā ar 5:1 pārspējot Kuzņeckije medveģi. Tā bija pārliecinošākā Leonīda Tambijeva vadītās komandas uzvara šajā sezonā. Divus vārtus rīdziniekiem guva Miks Indrašis.

Pirmajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – vispirms Roberts Lipsbergs panāca 1:0 mājiniekiem, bet Antons Slepiševs pēc aptuveni pusotras minūtes izlīdzināja rezultātu. Otrās 20 minūtes aizritēja ar izteiktu jauno rīdzinieku pārsvaru – Miks Lipsbergs perioda sākumā vēlreiz vadībā izvirzīja HK Rīga, tā vidū Miks Indrašis mazākumā iemeta vēlreiz, bet pašās beigās Juris Upītis nodrošināja trīs ripu pārsvaru.

Trešo periodu labāk uzsāka viesi, bet rezultātu mainīt nespēja. HK Rīga pārliecinoši nosargāja uzvaru, pašās beigās indrašis iemeta savus otros vārtus mačā – 5:1.

Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā HK Rīga ieņem 4.vietu ar 82 punktiem, tikai par trim mazāk ir Serebranije Ļvi komandas rēķinā, abām vienībām jāaizvada vēl pa trim mačiem.

HK Rīga regulārajā čempionātā vēl atlikušas trīs spēles, pirmā no tām svētdien, 4.martā ar Belije Medveģi. Savukārt 9. un 10.martā Rīgā viesosies Tatranskie Volki.