Rīgā +4 °C
Pirmdiena, 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina

HK Rīga izcīna pirmo uzvaru jaunajā MHL sezonā

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunās sezonas trešajā mačā trešdien izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Čehovas Ruskije vitjazi vienību.
Latvijas klubs tādējādi tika pie savas pirmās uzvaras sezonā un izcīnīja pirmos divus kopvērtējuma punktus.

Latvijas kluba labā pamatlaikā vienīgos vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs.

Pirmajā trešdaļā Latvijas klubs divreiz spēlēja vairākumā, tomēr pārsvaru nespēja pārveidot precīzā metienā, kamēr laukuma saimniekiem radās viena šāda iespēja. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās ar nesekmīgām iespējām atkal spēlēt vairākumā, līdz trešdaļas priekšpēdējā minūtē pēc Georga Golovkova piespēles vienādos sastāvos precīzs bija Jeļisejevs.

Izlīdzinājumu mājinieki panāca trešās trešdaļas 12.minūtē, kad vienādos sastāvos precīzs bija Iļja Ivanovs, bet atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, uzvarētāja noskaidrošanai tādējādi atliekoties uz pēcspēles metienu sēriju. Tajā Rīgai uzvaru nodrošināja Rihards Bukarts.

Ceturtdien abas komandas spēkosies atkārtoti, rīdziniekiem noslēdzot sezonas pirmo izbraukuma sēriju.

Kā ziņots, pirmajos divos mačos Rīgas spēlētāji ar 2:5 un 1:3 piekāpās Stupino Kapitan vienībai. Tikmēr Ruskije vitjazi komandai šī bija pirmā spēle šosezon. Pirmo maču savā laukumā Latvijas vienība aizvadīs 10.septembrī, kad tiksies ar Sanktpēterburgas klubu SKA-1946.

Tikmēr rezultivitātes punktus Voskresenskas Himik komandā turpina krāt bijušais Rīgas uzbrucējs Kirils Tambijevs - viņa rezultatīvā piespēle gan neglāba komandu no zaudējuma Čerepovecas Almaz - 1:4. Trīs spēlēs Tambijevs iekrājis piecus (3+2) punktus.