Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

HK Rīga jaunie hokejisti ar sagrāvi sāk sešu spēļu izbraukuma sēriju

Latvijas komanda Rīga, sākot Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta sešu spēļu izbraukuma sēriju, otrdien ar rezultātu 0:6 (0:2, 0:1, 0:3) kapitulēja Maskavas Spartak vienības priekšā.

Pirmajā trešdaļā Kristera Gudļevska sargātajos vārtos mājinieki iemeta divas ripas, kad 13.minūtē precīzs bija Artjoms Pugolovkins, bet 57 sekundes pirms trešdaļas beigām vairākumā izcēlās Nikolajs Skladņičenko.

Otrajā trešdaļā Rīga cītīgi centās atspēlēties, tomēr mača gaitu nespēja mainīt, bet 17 sekundes pirms pārtraukuma ielaida arī trešos vārtus, kad vēlreiz precīzs bija Skladņičenko.

Savukārt trešo trešdaļu viesi sāka ar diviem ātri ielaistiem vārtiem. Vispirms jau 35.sekundē izcēlās Pāvels Medvedevs, bet pēc šiem zaudētajiem vārtiem Gudļevski Rīgas vārtos nomainīja Rihards Cimermanis. Tomēr ātri kapitulēt spiests bija arī komandas otrs vārtsargs, kad trešdaļas trešajā minūtē vairākumā izcēlās Arhips Nekoļenko. Līdz cīņas beigām mājinieki guva arī sestos vārtus, 13.minūtē mazākumā precīzi metot Igoram Boldinam.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Pēc šīm spēlēm Rīgas hokejisti izbraukumā aizvadīs vēl četras cīņas, pa divām reizēm tiekoties ar Latvijas uzbrucēja Kirila Tambijeva pārstāvēto Voskresenskas Himik komandu un Maskavas Krasnaja armija. Savukārt nākamo mājas spēli Rīga aizvadīs vien 8.oktobrī.