Rīgā +7 °C
Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

HK Rīga Maskavā MHL cīņā pēcspēles metienos uzvar Krasnaja Armija hokejistus

Rīgas Dinamo jauniešu komanda HK Rīga piektdien viesos Maskavā Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) cīņā pēcspēles metienos ar 4:3 uzvarēja Krasnaja Armija hokejistus, kur spēlē Maskavas CSKA kluba jaunie talanti, informē līga.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Dāvis Straupe, kurš arī divas reizes realizēja pēcspēles metienus, nodrošinot Leonīda Tambijeva trenētajai komandai uzvaru. Vienu reizi pamatlaikā izcēlās Raimonds Upenieks.

Pirmajā periodā Straupe ar diviem vārtiem viesus izvirzīja vadībā ar 2:0, bet trešās trešdaļas sākumā Upenieks panāca 3:2, taču Krasnaja Armija 83 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles metienos HK Rīga vārtsargs Kristers Gudļevskis ielaida pirmos divus pretinieku metienus, bet HK Rīga ar Straupes un Vladislava Dobreņkija metieniem panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus Straupe guva sestajā metienu sērijā.

HK Rīga izcīnīja 21.uzvaru 44 spēlēs un ar 60 punktiem pacēlās uz ceturto vietu Ziemeļrietumu divīzijā. Nākamo spēli HK Rīga aizvadīs pirmdien Habarovskā, kur tiksies ar Amurskije Tigri vienību.

MHL spēle:

Krasnaja Armija ‒ HK Rīga 3:4 (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Vārtus guva: Ņikita Gusevs, Ņikita Kučerovs, Dmitrijs Kugriševs ‒ Dāvis Straupe 2, Raimonds Upenieks