Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

HK Rīga pirmajā mājas spēlē šajā sezonā uzveic SKA-1946 komandu

Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunās sezonas pirmajā mājas spēlē pirmdien ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Sanktpēterburgas SKA-1946 vienību.

Viesi vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, kad vārtus guva Deniss Kondratjevs, bet 14.minūtē jau 2:0 panāca Maksims Nikolajevs.

Otrās trešdaļas sākumā mājinieki ilgstoši spēlēja mazākumā, tomēr prata vienus vārtus atgūt, kad trīs minūtes pirms trešdaļas beigām pēc Jura Upīša piespēles precīzs bija Rihards Bukarts.

Pēdējās trešdaļas gaitā abām komandām pa divām reizēm bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr rezultāts nemainījās. Minūti un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām Kristera Gudļevskla vietā laukumā tika sūtīts sestais spēlētājs, bet jau pēc četrām sekundēm Upītis rezultātu izlīdzināja.

Pagarinājumā nekas ievērības cienīgs nenotika, bet pēcspēles metienu sērijā Rīgas rindās izcēlās Bukarts un Dāvis Straupe, kura kontā uzvaru nesošais raidījums.

Otrdien abas komandas tiksies atkārtoti. Savukārt ceturtdien un piektdien Rīga divreiz mērosies spēkiem ar Čerepovecas Almaz hokejistiem.

Jauno sezonu Rīga sāka ar četriem izbraukuma mačiem, divreiz zaudējot Stupino Kapitan vienībai, bet cīņās ar Čehovas Ruskije vitjazi uz pusēm dalot panākumus pēcspēles metienu sērijās.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar pieciem punktiem piecās spēlēs pašlaik ieņem 12.vietu.