Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

HK Rīga uzvar Popradas klubu un iekļūst play-off

HK Rīga piektdien Piņķos ar 6:2 uzvarēja Popradas _Tatranski vlci _Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta priekšpēdējā spēlē. Ar šo uzvaru bija pietiekami, lai otro gadu pēc kārtas kvalificētos izslēgšanas mačiem.

Piektdienas spēlē HK Rīga pirmie zaudēja vārtus, tomēr līdz pirmajam pārtraukumam rezultātu izlīdzināja, bet otrajā trešdaļā pārsvaru nostiprināja panākot pat 5:1. Divus vārtus guva Miks Indrašis, pa vieniem Juris Upītis, Edgars Dīķis, Nikolajs Jeļisejevs un Krišs Lipsbergs. Abas komandas sestdien aizvadīs atkārtotu spēli, tā HK Rīga komandai būs pēdējā regulārajā turnīrā.

Izslēgšanas turnīra 1.kārtas pretinieki HK Rīga būs Mitišču Atlanti. Pērn HK Rīga šiem pašiem pretiniekiem zaudēja tieši play-off 1.kārtā.

MHL spēle:

HK Rīga - Popradas Tatranski vlci 6:2 (1:1, 4:1, 1:0)

Vārtus guva: Juris Upītis, Miks Indrašis 2, Edgasrs Dīķis, Nikolajs Jeļisejevs, Krišs Lipsbergs - Tomašs Sikora, Rihards Mrazs
Vārtsargi: Jānis Auziņš - Tomašs Holcers, Dāvids Mareks