Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

HK Rīga zaudē Vorobjova trenētajiem Loko hokejistiem

HK Rīga hokejisti MHL čempionāta kārtējā spēlē pirmdien Piņķu hallē ar 1:3 zaudēja konkurentiem Ziemeļrietumu grupā Jaroslavļas Loko hokejistiem. Otrdien abas komandas tiksies vēlreiz. Uzvara laukuma saimniekiem garantēs vietu izslēgšanas turnīrā, jeb Harlamova kausa izcīņā.Spēles pirmajā pusē viesi diezgan pārliecinoši apspēlēja rīdziniekus – bija ātrāki, precīzāk spēlēja aizsardzībā un izdarīja vairāk metienu pa pretinieku vārtiem.

Likumsakarīgi bijušā Rīgas Dinamo meistarkomandas spēlētāja un Latvijas valstsvienības galvenā trenera Pjotra Vorobjova trenētā komanda panāca 2:0 vadību. Jau ceturtajā minūtē pēc vairāku neveiksmīgu epizožu sērijas ripa ieslīdēja Gudļevska sargātajos vārtos, bet pirmās trešdaļas priekšpēdējā sekundē skaitliskajā vairākumā viesi vārtu priekšā pielaboja HK Rīga vārtsarga atsisto ripu.Otrās trešdaļas beigās HK Rīga beidzot izdevās ieraidīt ripu Loko vārtos, taču mirkli iepriekš vārtu laukumā tika nogāzts vārtsargs, un galvenais tiesnesis vārtu guvumu pamatoti neatzina. Perioda beigas pagāja jau ar laukuma saimnieku pārsvaru, taču starpību samazināt tā arī neizdevās.Trešās trešdaļas vidū pēc diezgan miegaina sākuma mājiniekiem izdevās izveidot nelielu ofensīvu un beidzot arī gūt panākumu – no patālas distances precīzi meta Artūrs Mickēvičs. Diemžēl pēdējā minūtē ripa ielidoja tukšos laukuma saimnieku vārtos.Abas komandas šosezon jau bija tikušās divas reizes – izbraukumā rīdzinieki zaudēja 1:3 un uzvarēja 4:2.MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulā HK Rīga septiņas spēles līdz pamatturnīra beigām dala pirmo vietu ar Voskresenskas Himik – pa 90 punktiem 49 spēlēs.  Loko ir 83 punkti, Almaz 80 un Minskije zubri hokejistiem 69 punkti. Izslēgšanas turnīrā iekļūs četras labākās komandas.