Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Indrašis rezultatīvs ceturto spēli pēc kārtas

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kā rezultātā viņš pie punktiem ticis jau pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas.

Maskavas Dinamo viesos ar 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) uzvarēja citu šīs pilsētas komandu Spartak, kuras rindās spēlēja Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Indrašis laukumā pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, gūstot pirmos komandas vārtus un rezultatīvi asistējot trešo vārtu guvumā. Latvijas izlases uzbrucējs pēdējās četrās spēlēs kopumā izcēlies ar diviem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Daugaviņš Spartak komandā uz ledus pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus un uzvarēja abos iemetienos.

Viņa komandas biedrs Karsums laukumā pabija nepilnas 15 minūtes, kurās izcēlās ar vienu metienu un vienu no trim uzvarētiem iemetieniem. Tāpat uzbrucējs pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Citā spēlē Jānis Kalniņš neglāba Helsinku Jokerit no zaudējuma viesos, kur ar 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) kapitulēts Jaroslavļas Lokomotiv.

Kalniņš Somijas komandas vārtos aizvadīja visu spēli un tika galā ar 21 no 26 metieniem, tverdams 80,77% raidījumu.

Savukārt Čerepovecas Severstaļ viesos ar 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) zaudēja Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Viesu komandā Artūrs Kulda laukumā pavadīja 18 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Tāpat viņš pielietoja viena spēka paņēmienu.

Maskavas Dinamo ar 73 punktiem 55 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, bet pozīciju zemāk ir Jokerit, kas tikpat punktus iekrājusi 54 dueļos. "Spartak" ar 68 punktiem ierindojas piektajā vietā, bet Severstaļ 55 spēlēs nopelnījuši 48 punktus, kas ļauj ieņemt desmito pozīciju.