Rīgā +18 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Jaroslavļas Lokomotiv un M.Rēdlihs LDz kausu sāk ar uzvaru

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienība Jaroslavļas Lokomotiv sestdien ar uzvaru sākusi Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņu Arēnā Rīgā. Pirmajā mačā Lokomotiv ar 4:2 uzveica Mitišču Atlant. Plkst.19.30 pirmo spēli turnīrā aizvadīs rīkotāji Rīgas Dinamo, kuri tiksies ar Somijas komandu Espo Blues.

Lokomotiv hokejisti vārtus guva jau spēles 5.minūtē, kad izcēlās vadošās maiņas uzbrucējs Romans Ļudučins. Pirmā perioda vidū Jaroslavļas vārtus atstāja Kērtiss Senfords, kura vietā stājās Vitālijs Koļesņiks, bet pirmās 20 minūtes noslēdzās ar minimālu Lokomotiv pārsvaru.

Otrā perioda sākumā Atlant realizēja divu vīru skaitlisko pārsvaru (Ivans Višņevskis), taču drīz vien Lokomotiv atbildēja ar vēl diviem vārtiem (Kručiņins un vēlreiz Ļudučins), panākot jau 3:1. Vēl vienus vārtus Jaroslavļas Lokomotiv guva mača 43.minūtē, bet Mitišču komanda pašās beigās pietuvojās līdz 2:4. M.Rēdlihs ar rezultivitātes punktiem šajā mačā neizcēlās.

Svētdien Atlant spēlēs pret Rīgas Dinamo, bet Lokomotiv cīnīsies ar Espo Blues.

Citā pārbaudes spēlē Edgara Masaļska pārstāvēta Hantimansijskas Jugra ar 0:5 piekāpās Maskavas Spartak. Latvijas izlases vārtsargs Jugra vārtos stājās mača vidū, kad rezultāts jau bija kļuvis 0:4. Vēl vienā mačā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītriem Maskavas Dinamo ar 5:2 apspēlēja Omskas Avangard komandu, kuras sastāvā šoreiz uz ledus nedevās Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs.