Jevpalovam rezultatīva piespēles komandas uzvarā AHL mačā

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, palīdzēdams Lavālas Rocket komandai izcīnīt uzvaru.

"Rocket" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (3:0, 0:2, 1:0) pārspēja Šarlotas "Checkers" vienību.

Jevpalovs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās pusotru minūti pirms pirmās trešdaļas beigām, kad viņa komandas biedrs panāca 3:0.

Viņš šajā duelī vienu reizi meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Jevpalovs šosezon 32 mačos izcēlies ar sešiem precīziem metieniem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Turpretī zaudējumu piektdien cieta uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas "Penguins", kas savā laukumā ar 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) piekāpās Hēršijas "Bears" komandai, kas kārtējo reizi ārpus pieteikuma atstāja latviešu aizsargu Kristoferu Binduli.

Bļugers šajā duelī veica divus metienus pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Latvijas izlases uzbrucējs šajā sezonā 34 spēlēs guvis 11 vārtus un veicis 12 rezultatīvas piespēles.

Citā mačā savainojuma dēļ ārpus pieteikuma palika latviešu vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas "Monsters" savā laukumā ar 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pagarinājumā guva virsroku pār Grendrepidsas "Griffins".

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā piektajā vietā ar 35 punktiem 34 spēlēs atrodas Vilksbāres/Skrentonas "Penguins", kur astotā ar 28 punktiem 32 mačos ir Hēršijas "Bears".

Savukārt Ziemeļu divīzijas trešajā vietā ar 38 punktiem 32 cīņās atrodas Klīvlendas "Monsters", kamēr septītā ar 32 punktiem 34 spēlēs ir uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas "Senators", bet pēdējo vietu starp astoņām vienībām ar 30 punktiem 33 dueļos ieņem Lavālas "Rocket".