Kalniņš tiek nomainīts Jokerit zaudējumā

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien tika nomainīts Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Helsinku Jokerit komanda cieta zaudējumu

Somijas vienība savā laukumā ar 4:5 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv".

Kalniņš tika nomainīts otrā perioda 13.minūtē, kad pretinieki nepilnu divu minūšu laikā no 1:2 bija panākuši 3:2. Vārtos stājās Anti Niemi, kurš turpinājumā ielaida vienus vārtus, kamēr mājinieki atspēlējās un panāca 4:4. Papildlaikā vārti netika gūti un dueļa uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā.

Tajā Niemi no astoņiem "bullīšiem" atvairīja divus, trīs metieni lidoja vārtos, bet vēl trīs - garām. "Jokerit" zaudēja ar 2:3 un piekāpās arī mačā.

Tikmēr Miks Indrašis vēl joprojām nav atgriezies laukumā, bet viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" mājās ar 8:1 (1:1, 4:0, 3:0) sagrāva Čerepovecas "Severstaļ". Maskaviešiem ar "hat-trick" izcēlās Daņiils Tarasovs, bet divi vārti un divas piespēles bija Dmitrijam Jaškinam.

Indrašis, kuram pirms divām nedēļām salauza degunu, nebija pieteikts šai spēlei.

Indraša pārstāvētā komanda ar 49 punktiem 39 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, kur Kalniņš ar kolēģiem 37 dueļos iekrājuši 48 punktus un ir ceturtie.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.