Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Kanāda Rīgā atstāj sausā arī Baltkrievijas hokejistus

Kanādas hokeja izlase, kura kopš pagājušās nedēļas sākuma Rīgā gatavojas Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm, otrdien pārbaudes spēlē Arēnā Rīga izcīnīja otro "sauso" uzvaru trīs dienu laikā, ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzvarot Baltkrievijas valstsvienību.

Jau ziņojām, ka svētdien kanādieši ar tādu pat rezultātu 2:0 pārbaudes spēlē uzvarēja arī Boba Hārtlija trenēto Latvijas izlasi.

Pret baltkrieviem aizvadītajā mačā rezultātu 12.minūtē atklāja centra uzbrucējs Maksims Lapjērs, kurš jau trešo sezonu ir Elvja Merzļikina komandas biedrs Šveices klubā Lugano, bet savulaik Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja 694 spēles.

Savukārt pārsvaru cīņas 47.minūtē dubultoja Endrū Ebets, kurš šosezon pārstāv Šveices klubu Bern un ir šīs valsts augstākās līgas čempionāta (NLA) šīs sezonas piektais rezultatīvākais spēlētājs.

Kanādas izlases vārtus sargāja Kevins Pulēns, līdzīgi kā Bens Skrivenss mačā pret Latviju, paliekot nepārspēts.

Hokeja dzimtenes pārstāvji kanādieši ir iepriekšējo divu ziemas olimpisko spēļu čempioni, taču Phjončhanā titulu aizstāvēt nepalīdzēs NHL klubu hokejisti, kuri netika palaisti uz šo Olimpiādi.