Kaprizovs gūst 19.vārtus šosezon un uzstāda jaunu Wild vienības debitantu rekordu

Krievijas hokejists Kirils Kaprizovs trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva savus 19.vārtus šosezon, kas Minesotas Wild vienībā ir jauns rekords starp debitantiem.

"Wild" viesos ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) uzvarēja Arizonas "Coyotes", svinot piekto panākumu pēc kārtas.

Kaprizovs vārtus guva nepilnu pusotru minūti līdz spēles beigām. Tie viņam bija 19.vārti šosezon. Uzbrucējs ar precīzu raidījumu izcēlās jau trešo spēli pēc kārtas. Iepriekš 18 vārtus savā debijas sezonā guva Marians Gaboriks, kurš to paveica 2000./01.gada sezonā.

Niko Sturms "Wild" rindās izcēlās ar 1+1, bet bez viņa un Kaprizova vārtus guva arī Kevins Fiala un Markuss Folinjo. Vienīgos "Coyotes" vārtus guva Kristiāns Dvoraks.

Citā spēlē Edmontonas "Oilers" mājās ar 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) piekāpās Monreālas "Canadiens".

Džošs Andersons uzvaru kaldināja ar diviem "goliem", bet tikpat rezultatīvas piespēles Džefam Petrijam un Tomāšam Tataram. "Oilers" vienībā savus 25.vārtus šosezon guva kapteinis Konors Makdeivids, kuram arī divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Čikāgas "Blackhawks" savā laukumā ar 5:4 (1:1, 0:2, 3:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Nešvilas "Predators".

Brendons Heigls Čikāgas komandā atzīmējās ar 1+2, bet par vienu piespēli mazāk Vinnijam Hinostrozam un Pijam Sateram. Divas rezultatīvas piespēles iekrāja Kirbijs Daks. Mikaels Grandlunds otrā laukuma pusē guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja.

Jau ziņots, ka Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā komanda Sanhosē "Sharks" trešdien piedzīvoja zaudējumu regulārā čempionāta spēlē.

"Sharks" viesos ar 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) piekāpās Vegasas "Golden Knights".

Balcers laukumā pavadīja 14 minūtes un 47 sekundes, no kurām pusotru minūti nospēlēja skaitliskajā vairākumā. Viņš sešreiz pielietoja spēka paņēmienu, divreiz atbruņoja pretinieku no ripas un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo spēli "Sharks" sestdien aizvadīs ar Minesotas "Wild".

"Sharks" ar 41 punktu 45 spēlēs Rietumu divīzijā ieņem sesto vietu astoņus klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.