Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Kapteinis Bārtulis aizved Admiral līdz kārtējam panākumam KHL čempionātā

Šī Admiral vienībai ir jau ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs.
Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Novokuzņeckas Metallurg vienību.

Mača rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Admiral rindās spēlējošais Artjoms Podšendjalovs. Mājinieki vadībā bija nākamās 40 minūtes, līdz neizšķirtu 1:1 panāca Metallurg vienību pārstāvošais Roberts Kousals. Tiesa, nepilnu minūti vēlāk mājinieki atguva vadību, kad ripu precīzi pretinieku vārtos raidīja Admiral komandā spēlējošais Dmitrijs Sajustovs.

Admiral kapteinis Bārtulis šoreiz laukumā pavadīja tieši 27 minūtes, kā laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša kontā viena bloķēta pretinieku mestā ripa un trīs spēka paņēmieni.

Šīs sezonas 30 spēlēs Bārtulis guvis septiņus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr trīs zaudējumu sēriju ceturtdien pārtrauca Austrumu konferences līdere Novosibirskas Sibirj, kas izbraukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) apspēlēja Habarovskas Amur komandu.

Zīmīgi, ka vēl otrdien Admiral ar 4:2 savā laukumā pieveica Sibirj hokejistus.

KHL Austrumu konferencē līdere ar 60 punktiem 32 spēlēs ir Sibirj, bet Admiral ar 49 punktiem pakāpusies uz piekto pozīciju.

Tikmēr Rietumu konferences un visas līgas līdere ir Jaroslavļas Lokomotiv, kas 32 dueļos guvusi 63 punktus, kamēr Latvijas vienībai Rīgas Dinamo 32 spēlēs 38 punkti, par sešiem punktiem atpaliekot no labāko astotnieka un ieņemot priekšpēdējo 13.pozīciju.