Karsums DEL čempionātā otro spēli pēc kārtas izceļas ar rezultatīvu piespēli

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums svētdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli, bet viņa, Filipa Bunča un Kristofera Binduļa pārstāvētā vienība papildlaikā piedzīvoja zaudējumu.

Latviešu pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" mājās ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Volfburgas "Grizzly".

Karsums sešas minūtes līdz spēles beigām rezultatīvi piespēlēja komandas otro vārtu guvumā, palīdzot "Pinguine" panākt neizšķirtu, kas vēlāk deva iespēju spēlēt papildlaikā. Uzbrucējam šī bija jau otrā spēle pēc kārtas, kurā izdevies izcelties ar rezultatīvu piespēli.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 25 sekundes, no kurām vienu minūti un 48 sekundes nospēlēja vairākumā. Viņš reizi bloķēja metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Buncis nospēlēja 13 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, uzvarēja divos iemetienos un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr aizsargs Bindulis laukumā pabija 21 minūti un 24 sekundes, divreiz meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Papildlaika trešajā minūtē viesiem uzvaru izrāva Spensers Mahačeks.

"Pinguine" ar septiņiem punktiem 16 spēlēs Ziemeļu grupā ierindojas pēdējā jeb septītajā vietā.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.