Ķēniņam rezultatīva piespēle NLA mačā, Punnenovs atgriežas ar uzvaru

Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) regulārā čempionāta spēlē, kamēr vārtsargs Ivars Punnenovs svinēja uzvaru.

Ķēniņa pārstāvēta Lausanne komanda viesos ar 6:5 (4:1, 1:2, 1:2) pārspēja Zug vienību.

Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās spēles trešajā minūtē, kad palīdzēja panākt 1:0. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr Punnenova pārstāvēt Langnau Tigers savā laukumā ar 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) guva virsroku pār Fribourg - Gotteron hokejistiem.

Punnenovs atvairīja 30 no 32 pretinieku mestajām ripām. Viņam šī bija pirmā NLA spēle pēc ilgāka laika pārtraukuma, jo iepriekšējā sezonā latviešu vārtsargs traumas dēļ piedalījās vien 12 dueļos. Šosezon gan viņam viens mačs bijis Šveices kausa izcīņā.

Tāpat uzvaras laurus plūca uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas Servette vienība, kas mājās ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzveica Cīrihes Lions komandu.

Smirnovs uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 24 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Sezonas pirmajos divos mačos Smirnovs atzīmējās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.