Ķēniņš sezonu Šveicē sāk ar 1+1 uzvarā

Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš ceturtdien guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē, Lausanne komandai čempionātu iesākot ar uzvaru pār aizsarga Toma Andersona pārstāvēto Langnavas Tigers.

Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" mājās ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) uzveica "Tigers" komandu. Ķēniņš 17 minūtēs un 37 sekundēs laukumā piecreiz meta pa vārtiem, gūstot komandas otros vārtus, kā arī rezultatīvi piespēlējot vairākumā Kristofam Berči uzvaras vārtu guvumā.

Viņa kontā arī +/- rādītājs viens, kā arī viens vinnēts iemetiens no trijiem. Četras minūtes un 45 sekundes uzbrucējs bija laukumā vairākumā.

Andersons pretinieku komandā 11 minūtēs un 21 sekundē vienreiz meta pa vārtiem un reizi bloķēja pretinieku metienu, kā arī minūti un 12 sekundes spēlēja mazākumā

Uzvarētāju rindās laukumā nedevās uzbrucējs Rihards Puide, bet viesiem joprojām pēc savainojuma nevarēja spēlēt vārtsargs Ivars Punnenovs un laukumā sūtīts netika arī uzbrucējs Rihards Melnalksnis.