Rīgā +6 °C
Trešdiena, 8. maijs
Staņislava, Staņislavs, Stefānija

KHL Zvaigžņu spēles dalībniekam Bārtulim piespēle un septiņi metieni Admiral zaudējumā

Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Vladivostokas_ Admiral _komandu no zaudējuma.

Admiral savā laukumā ar 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) piekāpās Ufas Salavat Julajev, kam šis ir trešais panākums pēc kārtas.

Jau pirmās trešdaļas laikā Admiral nonāca iedzinējos ar 0:3, bet 31.minūtē Viktors Aleksandrovs guva pirmos vārtus Vladivostokas komandas labā. Tomēr lauzt cīņas gaitu mājinieki nepaguva, bet noslēdzošajā periodā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem, turklāt nepilnas divas minūtes līdz beigām Bārtulis palīdzēja Jegoram Duginam gūt Admiral otros vārtus.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 27 minūtes un 54 sekundes, kas bija ilgākais laiks starp abu vienību hokejistiem, pamanoties veikt septiņus metienus pa vārtiem un arī izpelnoties divas soda minūtes.

Latvijas aizsargs šosezon 39 mačos guvis astoņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles.

Kā zināms, Bārtulis izvēlēts dalībai KHL Zvaigžņu spēlei, kas 23.janvārī risināsies Maskavā.

Ar 47 spēlēs nopelnītiem 77 punktiem Admiral komanda Austrumu konferences kopvērtējumā atrodama piektajā vietā, kamēr līderei Omskas Avangard ir tikai par četriem punktiem vairāk.