Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Kivlenieka pārstāvētā Monsters sasniedz Kaldera kausa otro kārtu

Latvijas vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas Monsters komanda ceturtdien sasniedza Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas otro kārtu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā mačā "Monsters" savā laukumā ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) apspēlēja Sirakjūsas "Crunch", sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar 3-1.

Kivlenieks šajā mačā palika rezervē, kamēr Breds Tīsens atvairīja visus 38 metienus un tika nosaukts par spēles pirmo zvaigzni.

Kaldera kausa izcīņas otrajā kārtā "Monsters" sērijā līdz četrām uzvarām sacentīsies ar AHL čempioni Toronto "Marlies", kuras rindās šosezon spēlējis arī latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns. Viņš gan atkal nosūtīts uz Austrumkrasta hokeja līgu (ECHL).

Tikmēr citā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Hēršijas "Bears" ceturtdien savā laukumā ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Bridžportas "Sound Tigers", kas sērijā panākusi neizšķirtu 2-2.

Bindulis šai spēlei netika pieteikts.

Ārpus Kaldera kausa izcīņas šosezon tikmēr palika Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas "Senators", Vilksbāres/Skrentonas "Penguins", kur sezonas pirmo daļu aizvadīja Teodors Bļugers, un vēl viena uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavālas "Rocket".