Krievi sarīko uguņošanu Pitsburgā, Penguins sestā uzvara pēc kārtas

Krievu hokejisti Aleksandrs Ovečkins no Vašingtonas Capitals un Pitsburgas Penguins zvaigzne Jevgēņijs Malkins svētdien katrs guva pa vārtiem un izdarīja divas rezultatīvas piespēles NHL regulārā čempionāta spēlē, bet viņu pārstāvēto klubu cīņā ar 4:3 pagarinājumā pārāki bija pingvīni.

Pitsburga ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 2.perioda vidū Vašingtonas hokejisti tieši pēc Ovečkina piespēlēm rezultātu dažu minūšu laikā izlīdzināja. Trešās trešdaļas 2.minūtē Ovečkins iemeta 20.ripu sezonā, vadībā izvirzot jau savējos, tomēr Džeimss Nīls nodrošināja Pitsburgai papildlaiku. Tajā pēc spēlētas 91 sekundes uzvaras vārtus guva Malkins – viņš komandas sešu uzvaru sērijā ir guvis vārtus katrā no spēlēm, bet pavisam līgas rezultatīvākajam hokejistam šobrīd 58 (26+32) punkti.

Citā trillerī Filadelfijā mājinieks Skots Hartnels Flyers labā guva trīs vārtus, tomēr ar to izrādījās par maz un viesi no Bostonas triumfēja pēcspēles metienos ar 6:5. Uzvaru nodrošināja Tailera Segina precīzais raidījums.