Rīgā +16 °C
Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Krievijas izlase Znaroka vadībā triumfē Eirotūres posmā

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja izlase svētdien triumfēja arī Eirotūres pirmā posma jeb Karjala kausa izcīņas noslēdzošajā mačā, kas deva pirmo vietu sacensībās.

Trešās kārtas cīņā Krievija ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) apspēlēja Čehiju, vārtus gūstot Vladimiram Tkačovam, Ņikitam Gusevam un Aleksejam Bereglazovam.

Iepriekš šajā turnīrā Krievija bija uzvarējusi arī mājinieci Somiju (5:1) un Zviedriju (3:2), kas ar deviņiem punktiem ļāva triumfēt sacensībās.

Čehija ar sešiem punktiem palika otrā, bet trešās vietas liktenis vēlāk svētdien izšķirsies Somijas un Zviedrijas savstarpējā cīņā.

LETA jau vēstīja, ka ar Krievijas izlasi uz Helsinkiem nebija devies Vītoliņš, kurš palicis Sanktpēterburgas SKA komandā, lai gatavotos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas turpinājumam.

Eirotūres turpinājumā nākammēnes gaidāma Pirmā kanāla kausa izcīņa, kamēr pārējie mači tiks aizvadīti jau Jaunajā gadā.

Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.

Gaida pēdējo papildinājumu

Eiropā spēlējošajiem izlases kandidātiem sezona klubos ir beigusies, un sastāvs sāk iezīmēties.