Rīgā +6 °C
Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Krišjānis Rēdlihs par sitienu pretiniekam iepriekšējā KHL mačā saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju

Latvijas vienības Rīgas Dinamo aizsargs Krišjānis Rēdlihs par sitienu pretiniekam iepriekšējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Horvātijas komandu Zagrebas Medveščak saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, informē līga.

Kā zināms, aizvadītajā mačā trešdien Dinamo savā laukumā cieta zaudējumu ar 1:2.

Spēles otrajā trešdaļā jau pēc 80 spēlētām sekundēm, kad rezultāts bija 1:0 mājinieku labā, Rēdlihs ar ceļgalu iesita pretiniekam slovākam Marekam Kvapilam, par ko nopelnīja noraidījumu uz 5+20 minūtēm.

Pēc epizodes noskatīšanās KHL Disciplinārlietu komiteja, sekojot līgas reglamentam, nolēma Latvijas aizsargam piešķirt arī vienas spēles diskvalifikāciju.

Zīmīgi, ka tieši tās otrā perioda piecas minūtes, kuras rīdzinieki aizvadīja mazākumā pēc Rēdliha noraidīšanas, arī bija izšķirošās šajā mačā. Pirmos vārtus Medveščak guva jau pēc nepilnas pusotras minūtes vairākumā, kad pēc individuālā gājiena izcēlās somu uzbrucējs Ese Sārinens. Savukārt vēl pēc pusotras minūtes sekmīgu individuālo gājienu veica arī Kvapils, kas ļāva Medveščak jau izvirzīties vadībā ar 2:1. Atlikušās divas mazākuma minūtes rīdzinieki izturēja.

Nākamo maču Rīgas klubs aizvadīs piektdien, Arēnā Rīga spēkojoties ar Slovākijas klubu Bratislavas Slovan.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar 15 punktiem 12 mačos atkritusi uz 11.vietu.