Kulda ar uzvaru un rezultatīvu piespēli debitē DEL čempionātā

Latvijas hokeja aizsargs Artūrs Kulda svētdien debiju Vācijas augstākās līgas (DEL) klubā Nirnbergas Ice Tigers atzīmēja ar rezultatīvu piespēli un kluba pirmo uzvaru šosezon.

Kuldas pārstāvētā Nirnbergas "Ice Tigers" divu Dienvidu grupas vājāko komandu cīņā viesos ar 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) pārspēja Augsburgas "Panther" komandu.

Kulda laukumā savā debijā pavadīja vairāk nekā vienu periodu - 20 minūtes un 18 sekundes -, kuru laikā 24.minūtē precīzi piespēlēja Lūkam Adamam mača pirmo vārtu guvumā.

Piecas minūtes vēlāk par grūšanu uz apmales viņš nopelnīja arī pirmās divas soda minūtes, kuras pretinieki vārtu guvumā pārvērst nespēja.

Kulda arī reizi bloķēja pretinieka metienu un maču pabeidza ar +/- rādītāju +1.

Svētdien spēlē arī Mārtiņa Karsuma, Kristofera Binduļa un Filipa Bunča pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine", kas savā laukumā uzņem Ķelnes "Haie".

Pēc piecām spēlēm ar četriem punktiem "ledus tīģeri" ieņem priekšpēdējo vietu septiņu komandu konkurencē Dienvidu grupā, bet ar četriem zaudējumiem pēc četrām kārtām un nulli punktu "pingvīni" ieņem pēdējo vietu Ziemeļu grupā.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.