Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Kulda rezultatīvi piespēlē uzvarā pār Indraša Dinamo

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams savai komandai Čerepovecas Severstaļ izcīnīt uzvaru "bullīšos".

Čerepovecas "Severstaļ" mājās ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) "bullīšos" uzvarēja Maskavas "Dinamo", kuras rindās sastāvā bija iekļauts Miks Indrašis.

Zīmīgi, ka abas komandas pirms šī dueļa šosezon jau bija tikušās trīs reizes, no kurām divās uzvarētāju nācās noskaidrot "bullīšos".

Par šī mača varoni kļuva Vladislavs Kodola, kurš bija precīzs desmitajā sērijā. Iepriekš pa pieciem mēģinājumiem izpildīja Vladimirs Brjukvins no "Dinamo" un Jegors Morozovs no "Severstaļ". Abiem hokejistiem izdevās realizēt trīs no pieciem izgājieniem.

Artūrs Kulda Čerepovecas vienībā laukumā pabija 14 minūtes un 32 sekundes. Viņš pielietoja vienu spēka paņēmienu un rezultatīvi piespēlēja otro vārtu guvumā.

Aizsargs pagājušajā duelī pret Čeļabinskas "Traktor" guva savus pirmos vārtus šajā sezonā.

Tikmēr Indrašis viesu rindās laukumā pavadīja 13 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un zaudēja vienīgajā iemetienā.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 37 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

"Dinamo" jau sev ir nodrošinājusi vietu "play-off" un ar 78 punktiem 59 mačos ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē. Kuldas komanda 60 dueļos iekrājusi 54 punktus, kas ļauj ieņemt desmito vietu.