Kuldam piespēle Ice Caps uzvarā, Bārtulim zaudējums

Rezultatīvu piespēli Amerikas hokeja līgas (AHL) čempionātā ceturtdien izdarīja Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot savai Sentdžonsas Ice Caps vienībai pēcspēles metienos ar 4:3 uzvarēt Bridžportas Sound Tigers.

Kulda palīdzēja gūt vārtus vairākumā komandas biedram Džeisonam Desantisam otrā perioda sākumā, kad rezultāts kļuva 2:1 Ice Caps labā. Vēlāk Sound Tigers rezultātu izlīdzināja, bet pēcspēles metienu sērijā triumfēja viesi – Kuldas Ice Caps.

Artūram bez rezultatīvās piespēles vēl divi metieni pa vārtiem un koeficients -2. Sezonas 29 AHL spēlēs viņam 3+7, koeficients +9 un 39 soda minūtes. Ice Caps ar 56 punktiem 42 spēlēs ir Austrumu konferences līderi.

Oskars Bārtulis un viņa pārstāvētie Adirondakas Phantoms ar 1:5 cieta sakāvi mačā pret Mančestras Monarchs. Oskars savā ceturtajā mačā kopš savainojuma izārstēšanas atzīmējās ar vienu metienu un divminūšu sodu. Latviešu aizsargam 23 spēlēs 10 (1+9) punkti, +2 koeficients un 18 soda minūtes. Phantoms ar 42 spēlēs iekrātiem 44 punktiem Austrumu konferencē ieņem 12.vietu.

Tikmēr Raitis Ivanāns nepiedalījās jau otrajā Abotsfordas Heat spēlē pēc kārtas – klubam vēl viens zaudējums pret Čikāgas Wolves, šoreiz ar 0:5. Heat Rietumu konferencē ieņem 5.vietu ar 53 punktiem (44).