Rīgā +17 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Kuldam vārti trešajā spēlē pēc kārtas; Rēdlihs rezultatīvi piespēlē Lokomotiv uzvarā

Ar vārtu guvumu arī savā trešajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē karjerā pirmdien izcēlās Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, kamēr ar rezultatīvu piespēli atzīmējās uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Kuldas pārstāvētā Novosibirskas Sibirj vienība aizvadītajā cīņā savā laukumā pēcspēles metienos ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) zaudēja Mitišču Atlant hokejistiem. Kulda precīzs bija otrās trešdaļas 43.sekundē, atklājot cīņas rezultātu. Aizsargs izpelnījās lielāko spēles laiku savā komandā - tieši 27 minūtes. Sev atvēlētajā laikā Kulda veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem. Trīs šīs sezonas spēlēs Kulda guvis trīs vārtus.

Uzvaru nesošo pēcspēles metienu Atlant komandā realizēja Aleksandrs Ribakovs. Jāizceļ, ka nākamo maču Sibirj komanda aizvadīs ceturtdien, kad Arēnā Rīga tiksies ar Rīgas Dinamo.

Savukārt Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas Lokomotiv vienība izbraukumā pēcspēles metienos ar 5:4 (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Novokuzņeckas Metallurg hokejistus. Rēdlihs ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmās trešdaļas 17.minūtē, kad Aleksejs Kaļužnijs mazākumā guva savas komandas pirmos vārtus, pretinieku pārsvaru samazinot līdz minimumam - 1:2. Vēlāk pēcspēles metienu sērijā viens mēģinājums tika uzticēts arī latvietim, tomēr Rēdlihs nebija precīzs. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, veicot divus nesekmīgus metienus pa sāncenšu vārtiem. Trīs šīs sezonas mačos Rēdlihs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Ar diviem vārtiem Lokomotiv rindās šajā mačā izcēlās Niklass Hagmans, kura kontā arī uzvaru nesošais pēcspēles metiens.

Citviet pie panākuma pagarinājumā tika aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā līgas pagājušās sezonas fināliste Omskas Avangard, kas ar 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0) savā laukumā pārspēja Kazahstānas klubu Astanas Baris.

Pujacs laukumā pavadīja 18 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica. Aizsargs otrās trešdaļas ievadā izcēlās ar divām noraidījuma minūtēm par klupināšanu, tomēr šajā mazākumā Avangard vārti palika neskarti. Uzvaru mājiniekiem pagarinājuma ceturtajā minūtē nodrošināja Tomašs Zaborskis, kuram tie bija otrie gūtie vārti mačā.

Pie uzvaras vēl vienā mačā tika arī uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas Ak Bars vienība, kas savu skatītāju priekšā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Čehovas Vitjaz komandu. Dārziņš spēles protokolā izcēlās ar četrām soda minūtēm, taču nevienā no šiem gadījumiem Vitjaz vairākumu nerealizēja. Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 51 sekundi, veicot piecus nesekmīgus metienus pa vārtiem.

Tikmēr neveiksmīgi savu pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadījis vārtsargs Edgars Masaļskis, kura pārstāvētā Hantimansijskas Jugra komanda ar rezultātu 5:7 (3:3, 1:1, 1:3) izbraukumā zaudēja Sanktpēterburgas SKA vienībai. Masaļskis Jugra vārtos pavadīja visu maču, atvairot 28 no 35 pretinieku metieniem.

Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik Lokomotiv ar astoņiem punktiem trīs spēlēs ieņem otro vietu.

Savukārt Austrumu konferencē AK Bars ar septiņiem punktiem trīs cīņās ir līderi, Avangard ar sešiem punktiem trīs spēlēs atrodas piektajā vietā, Sibirj ar četriem punktiem trīs mačos ieņem septīto pozīciju, bet Jugra divās cīņās pie punktiem nav tikusi, ieņemot priekšpēdējo, 11.vietu.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...