Rīgā +18 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Kuldas gūtie vārti neglābj Sibirj no zaudējuma Habarovskā

Ceturtdienas vienīgajā KHL regulārā čempionāta spēlē ar gūtiem vārtiem izcēlās Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda, tomēr viņa pārstāvētā Novosibirskas Sibirj vienība ar 1:3 viesos atzina Habarovskas Amur pārākumu.

Kulda izcēlās 2.periodā sākumā, tobrīd panākot 1:1. Drīz vien Amur vēlreiz izvirzījās vadībā, bet trešo ripu jau tukšos Sibirj vārtos minūti pirms mača beigām raidīja Amur rezultatīvākais hokejists Jakubs Petružaleks. Latvijas hokejists uz ledus pavadīja 24:07 minūtes, kas bija otrs ilgākais laiks komandā, izceļoties ar pieciem metieniem. Sezonas 26 mačos Artūram 10 (7+3) rezultivitātes punkti, kas ir labākais rādītājs starp Latvijas leģionāriem KHL klubos. Kulda, kurš sezonas pirmajās deviņās spēlēs atzīmējās ar sešiem precīziem metieniem, vārtus kluba labā nebija guvis kopš 24.septembra.

Amur komanda pēc sešu neveiksmju sērijas svinēja panākumu jau otrajā mačā pēc kārtas, savukārt Sibirj pārtrauca trīs uzvaru sēriju. Novosibirskas klubs ar 43 punktiem (27 mačos) ieņem 5.vietu Austrumu konferencē, bet Amur 29 spēlēs tikuši pie 29 punktiem, kas dod 11.vietu šajā pašā konferencē.