Piektdiena, 3. maijs
Uvis, Gints

Kuldas Ice Caps ar zaudējumu uzsāk AHL Austrumu finālu

Ar zaudējumu Amerikas hokeja līgas (AHL) Austrumu konferences finālsēriju sācis Sentdžonsas Ice Caps klubs, kurā spēlē arī Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda. Pirmajā mačā izbraukumā ar 1:6 nācās atzīt Norfolkas Admirals pārākumu, bet Latvijas hokejists šajā spēlē nepiedalījās.

Pirmajās divās trešdaļās Admirals viesu vārtos sabēra četras ripas, bet piektā sekoja 3.perioda 2.minūtē, kad neveiksmīgi spēlējošo Ediju Paskālu bija nomainījis šveicietis Davids Ebišers. Drīz vien vairākumā vienus vārtus Ice Caps atspēlēja (rezultatīva piespēle bijušajam dinamietim Brokam Troteram), bet Norfolkas hokejisti atbildēja ar sesto ripu – 6:1.

Uzvarētājiem divi vārti Maika Kostkas rēķinā, bet Kulda šajā spēlē nepiedalījās. Šajā play-off turnīrā Artūrs piedalījies 10 spēlēs (0+1), kurās ieguvis neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Rietumu finālsērijas pirmajā spēlē Toronto Marlies ar 5:0 sakāva Oklahomsitijas Barons, izvirzoties vadībā ar 1:0.