Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Liepājas metalurga hokejisti BAČ svin piekto uzvaru pēc kārtas

Latvijas čempionvienība hokejā Liepājas metalurgs Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 5:3 (2:2, 1:1, 2:0) pārspēja Brest komandu, svinot piekto uzvaru pēc kārtas.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Kārlis Ozoliņš, taču trešdaļas gaitā mājinieki prata pārņemt vadību, iekams Roberts Bukarts 21 sekundi pirms tās beigām panāca 2:2. Otrās trešdaļas beigās lietuvietis Povils Verenis vēlreiz vadībā izvirzīja liepājniekus, tomēr Brest komanda izlīdzinājumu panāca jau pēc mazāk nekā minūtes.

Uzvaru viesi nodrošināja trešās trešdaļas beigās, kad vispirms precīzs bija Māris Diļevka, bet četras sekundes pirms cīņas beigām ar metienu tukšos vārtos 5:3 panāca Rodrigo Laviņš.

Liepājas metalurga komanda uzvarējusi pēdējās piecās spēlēs, turklāt trijās no tām nav zaudējusi vārtus.

BAČ kopvērtējumā pašlaik Liepājas metalurgs ar 18 punktiem deviņās spēlēs ieņem trešo vietu, bet Brest ar deviņiem punktiem deviņos mačos atrodas septītajā pozīcijā.

Pēc šīs spēles Liepājas metalurgs izbraukumā aizvadīs vēl divas cīņas, bet nākamā BAČ mājas spēle liepājniekiem paredzēta vien 4.oktobrī.

Kā ziņots, tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šogad bez Liepājas metalurga BAČ startē arī desmit vietējie klubi.

Otrdien, 28. maijā, notika žurnāla Sporta Avīze rīkotā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatu kandidātu tiešraides diskusija, kuru vadīja sporta žurnālists Normunds Melderis.