Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Metjūzam karjeras piektais hat-trick un rezultatīva piespēle Maple Leafs panākumā

Savu karjeras piekto hat-trick Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pirmdien guva Ostons Metjūzs, palīdzot Toronto Maple Leafs ar 6:4 (2:3, 0:1, 4:0) savā laukumā pieveikt Ņūdžersijas Devils vienību.

Trim gūtiem vārtiem Metjūzs pievienoja arī rezultatīvu piespēli, kopumā šosezon 38 spēlēs iekrājot 49 punktus (28+21). Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Metjūzs ieņem desmito vietu, bet snaiperu sarakstā ir ceturtais NHL.

Uzvarētāju sastāva vārtus guva arī Džeisons Speca, Mičels Mārners un Iļja Mihejevs, bet "Devils" sastāvā precīzi metieni padevās Pavels Zaha, Jespers Būkvists, Andrēass Junsons un Neitans Bastians.

Citā spēlē Otavas "Senators" spēja papildlaikā ar  3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) pārspēt Edmontonas "Oilers".

Uzvarētājiem pamatlaikā vārtus guva Tomā Šabo un Niks Pols, bet papildlaikā divus punktus tabulā nodrošināja Tima Šticles precīzais metiens. "Oilers" sastāvā pa vārtiem guva Konors Makdeivids un Darnels Nērss.

Pie uzvaras papildlaikā pirmdien tika arī Detroitas "Red Wings", kas ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) savā laukumā pieveica Anaheimas "Ducks" hokejistus.

Pamatlaikā "Red Wings" rindās izcēlās Dilans Larkins, bet viesu sastāvā - Rikards Rakels, savukārt uzvaru mājiniekiem nodrošināja Džordana Osterlī precīzais metiens papildlaikā.

Jau ziņots, ka Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien ielaida septiņus vārtus un tika nomainīts pēc divām trešdaļām, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" vienība ar 4:8 (2:4, 2:3, 0:1) savā laukumā atzina Floridas "Panthers" pārākumu.

Merzļikins laukumā devās pamatsastāvā un nospēlēja 40 minūtes, kurās tika galā ar 18 no 25 metieniem.