Nesenie NHL līderi Sabres un Girgensons piedzīvo sesto neveiksmi pēc kārtas

Nu jau kārtējo neveiksmi NHL regulārajā turnīrā piedzīvojuši Bufalo Sabres hokejisti, kas ceturtdien savā laukumā ar 4:5 (1:2, 1:1, 2:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Karolīnas Hurricanes. Pēdējo sešu maču laikā Bufalo četras reizes zaudējuši pamatlaikā, bet vēl divas - papildlaikā vai pēcspēles metienos.

Sabres šis bija pirmais mačs kopš atgriešanās no Zviedrijas, kur abās spēlēs Stokholmā nācās pamatlaikā piekāpties Tampabejas Lightning. Spēlē pret Karolīnu Džefs Skiners jau 5. minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, tomēr Džordans Stāls un Sebastians Aho līdz perioda beigām panāca jau 2:1 viesu labā. Pašā otrā perioda ievadā Teuvo Teravainens palielināja Hurricanes pārsvaru līdz 3:1, savukārt Kērtiss Lazārs mājiniekiem vienus vārtus atguva.

Izšķirošie notikumi risinājās pēc 54. minūtes. Nepilnu sešu minūšu laikā Sabres vispirms panāca 3:3, tad atkal ielaida vārtus, bet ar Johana Larsona pūlēm 41 sekundi pirms pamatlaika beigām tomēr saglāba vismaz punktu - 4:4. Papildlaika vidū Dagijs Hamiltons viesiem iemeta uzvaras ripu.

Zemgus Girgensons uz ledus pavadīja 12:35 minūtes (2:27 mazākumā), uzvarot 33% iemetienu un bloķējot vienu metienu. Viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Šosezon 18 spēlēs Zemgum četri (1+3) punkti un -4 lietderība.

Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo ar 21 punktu 18 spēlēs ir desmitie, bet pat 4. vieta šobrīd ir vēl tikai divu punktu attālumā.