Rīgā +17 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Otavas Senators svin otro uzvaru, Daugaviņš atkal rezervē

Otro uzvaru Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonas ievadā pirmdien svinēja Otavas Senators klubs, taču arī šajā spēlē latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš palika ārpus komandas pieteikuma.

Aizvadītajā mačā senatori savā laukumā ar 4:0 sagrāva Floridas Panthers. Katrā no pirmajiem diviem periodiem pa ripai iemeta Kails Turiss, izvirzot komandu vadībā ar 2:0. Noslēdzošajās 20 minūtēs vēl divus vārtus guva Džims O'Braiens un zviedrs Jakobs Silverbergs. Otavas vārtos lieliski darbojās Kriss Andersons, kuram 31 atvairīts metiens. Daugaviņš arī otrajā mačā palika rezervē. Nākamo spēli Senators piektdien savā laukumā aizvadīs pret Tampabejas Lightning.

Pēc šī panākuma Otavas klubs ar četriem punktiem divās spēlēs labākas vārtu attiecības dēļ izvirzījies Austrumu konferences līderpozīcijā. Ar divām uzvarām Austrumos sezonu sākušas arī Pitsburgas, Bostonas un Bufalo (fārmklubā Ročestras Americans spēlē Zemgus Girgensons) komandas. Rietumos pa divām uzvarām divos mačos ir Sentluisai, Čikāgai, Minesotai un Anaheimai.

Spoži turpina mirdzēt jaunais krievu talants Vladimirs Tarasenko, kurš palīdzēja otro uzvaru divos mačos izcīnīt Sentluisas Blues vienībai. Krievu uzbrucējs guva vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet Blues viesos ar 4:3 uzveica spēcīgo Nešvilas Predators. V.Tarasenko, kurš lokauta laikā visai rezultatīvi darbojās Sanktpēterburgas SKA uzbrukumā, savā pirmajās divās NHL spēlēs nopelnījis jau 5 (3+2) punktus. Rezultatīvākais sezonas sākums gan padevies Bufalo Sabres austriešu uzbrucējam Tomašam Vanekam (2+4).