Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

papildināta - Flyers un Bārtulis ar uzvaru sāk Stenlija kausa izcīņu

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas Flyers ar uzvaru sācis Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sēriju pret Ņūdžerijas Devils komandu.Trešdien viesos, Krisam Prongeram un Maika Ričardsam gūstot vārtus otrajā trešdaļā, Flyers hokejisti izcīnīja uzvaru 2:1.Bārtulis debijas reizē Stenlija kausa izcīņas spēlē uz ledus pavadīja vairāk nekā 11 minūtes, nopelnīja četras soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

NHL pamatturnīrā Austrumu zonas turnīrā tabulā Flyers ieņēma septīto, bet Devils – otro vietu.

Pārējos Stenlija kausa pirmās kārtas spēlēs pašreizējie trofejas īpašnieki Pitsburgas Penguins savā laukumā ar 4:5 piekāpās Otavas Senators, Fīniksas Coyotes ar 3:2 uzvarēja Detroitas Red Wings, bet Sanhosē Sharks zaudēja Kolorādo Avalanche 1:2.