Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Pārsteigumi izpaliek - olimpisko zeltu sadalīs ASV un Kanādas hokejistes

Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra sievietēm finālā Kanādas izlasei pretī stāsies ASV hokejistes.

ASV hokejistes pirmdien pusfināla spēlē ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) uzvarēja Somijas izlasi.

Otrā perioda ceturtajā minūtē vairākumu realizēja Keila Bērnsa, bet minūti pirms perioda beigām Hilarija Naita dubultoja ASV pārsvaru.

Nepilnas piecas minūtes pirms spēles beigām Heilija Skamura trešo reizi pārspēja Somijas izlases vārtsardzi. Pusminūti pirms spēles beigām, Somijas izlasei laukumā esot sešām spēlētājām, Susanna Tapini guva goda vārtus.

ASV hokejistes pa Anni Keisalas sargātajiem vārtiem raidīja 42 metienus, kamēr somietes atbildēja ar 26 metieniem. Katra komanda nopelnīja pa sešām soda minūtēm.

Abas komandas jau tikās Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra apakšgrupu spēlē, kur ASV izlase somietes pārspēja ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Jau vēstīts, ka pirmajā pusfināla spēlē pirmdien Kanādas izlase, kas pusfinālā ar 10:3 (5:1, 3:2, 1:0) sagrāva Šveices valstsvienību.

Trešdien Šveice un Somija cīnīsies par bronzas medaļu, bet Kanādas un ASV hokejistes par Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļu sacentīsies ceturtdien.

2018.gada olimpiskajās spēlēs sieviešu hokeja turnīrā triumfēja ASV, sudrabs tika Kanādai, bet bronzas godalgas izcīnīja somietes.

Pekinas olimpiskās spēles notiek no 4. līdz 20.februārim.