Pastrņāka hat-trick palīdz Bostonai vēlreiz atspēlēt deficītu un gūt uzvaru NHL spēlē

Bostonas Bruins komandas labā trīs vārtus trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā guva Davids Pastrņāks, un lāči otrajā spēlē pēc kārtas atspēlēja vismaz divu vārtu deficītu, gūstot panākumu.

Jau ziņots, ka pirmdien bostonieši viesos ar rezultātu 5:3 (0:2, 1:1, 4:0) pārspēja Vašingtonas "Capitals", atspēlējot triju vārtu deficītu. Turklāt pirmos divus vārtus pakaļdzīšanās pasākumā guva Pastrņāks.

Trešdien Filadelfijas "Flyers" mājās arī piedzīvoja Bostonas "Bruins" "augšāmcelšanos" un pagarinājumā piekāpās "lāčiem" ar 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:1).

Pastrņāks Filadelfijā izcēlās jau mača 12.sekundē, taču pēc tam mājinieki guva divus vārtus un vēl trešā perioda vidū bija vadībā ar 3:1.

Čehu uzbrucēja vairākumā gūtie vārti mača 53.minūtē un 15 sekundes pirms pamatlaika beigām viesiem ļāva izglābties un panākt pagarinājumu.

Tajā 31.sekundē arī vairākumā pēc Pastrņāka piespēles uzvaras vārtus guva Patriss Beržerons.

Arī Beržeronam šajā mačā četri (1+3) rezultativitātes punkti.

Pastrņākam tas bija devītais "hat-trick" 393 NHL pamatturnīra spēlēs, kas viņu "Bruins", kas ir visu laiku ceturtais labākais sasniegums klubā.

Mājinieku rindās pa divām rezultatīvām piespēlēm Džeimsam van Rīmsdeikam un aizsargam Trevisam Senhaimam.

Filadelfijas vienībā Klods Žirū ar 900 mačiem kļuva par trešo, kam tas izdevies kluba rindās. Bobijs Klārks komandas spēļu kreklu vilka mugurā 1144 reizes, bet Bils Bārbers - 903 reizes.

Otrā trešdienas cīņā Tampabejas "Lightning" mājās sagādāja Detroitas "Red Wings" septīto zaudējumu pēc kārtas - 5:1 (3:0, 2:1, 0:0).

Tampabejas klubs svinēja trešo uzvaru pēc kārtas, līdz piektās minūtes beigām nodrošinot uzvaru ar trim iemestiem vārtiem.

Pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Bleiks Kolmens (0+2) un aizsargs Viktors Hedmans (1+1), bet vārtos Andrejs Vasiļevskis atvairīja 15 viesu metienus.

Vienīgo ripu mājinieku vārtos iemeta Entonijs Menta, panākot 1:4.

Pašreizējie Stenlija kausa glabātāji motoru pilsētas vienību pieveikuši 17 no pēdējām 18 cīņām.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.